poniedziałek, 15 czerwca 2015

Peeling kawitacyjny


Peeling kawitacyjny jest zabiegiem kosmetycznym polegającym na oczyszczeniu skóry poprzez wykorzystanie ultradźwięków. Przez to często nazywany jest peelingiem ultradźwiękowym.
Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie. Peeling kawitacyjny służy do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji, bez ryzyka powstania jakichkolwiek efektów ubocznych.Jak przebiega zabieg peelingu kawitacyjnego?
Peeling ultradźwiękowy działa na skórę łagodnie poprzez naturalne wibracje bez użycia prądu elektrycznego bezpośrednio na skórę. Zastosowanie urządzenia do peelingu kawitacyjnego pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez jej odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości.
W rezultacie już po pierwszym zabiegu można zauważyć, że skóra jest odnowiona i odświeżona.W czym pomaga zabieg peelingu?
Peeling kawitacyjny pozwala na dokładne oczyszczenie porów skóry i mieszków włosowych, usunięcie zrogowaciałego naskórka, zaskórników i znajdujących się na skórze bakterii.
Głębokie oczyszczenie porów pozwala na lepsze natlenienie skóry, oraz przygotowuje skórę do zabiegów kosmetycznych.
Peeling kawitacyjny przeznaczony jest przede wszystim do bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, lecz także jako efektywny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej i mocno przetłuszczającej się.
Peeling kawitacyjny można przeprowadzić nie tylko na twarzy, lecz także na dłoniach oraz plecach.

Brak komentarzy: