poniedziałek, 12 września 2016

Skuteczne zabiegi przeciwstarzeniowe

PROCES STARZENIA TRWA WIELE LAT, NIE DA SIĘ TEGO GO ODWRÓCIĆ W MIESIĄC LUB JEDNYM ZABIEGIEM. Z DBANIEM O URODĘ JEST PODOBNIE JAK ZE ZDROWIEM, PROFILAKTYKA JEST KLUCZOWA.

  
W terapiach przeciwstarzeniowych najważniejsze jest zadbanie o jakość skóry, jej elastyczność, grubość, nawilżenie. Od nich bardziej, niż od ilości zmarszczek, zależy czy kobieta wygląda staro czy młodo. Ważna jest też naturalność efektu, nikt rozsądny nie chce wyglądać w sposób sztuczny i przerysowany, stąd prośby klientów: „tylko żeby nie było widać, że sobie coś robiłam”. Kobiety chcą się odmładzać w taki sposób, by otoczenie dostrzegło, że wyglądają lepiej i ładniej, ale nie wiedziało, w jaki sposób ta zmiana się dokonała. Kosmetologia zna takie sposoby.

Nie należy zwlekać z wizytą u specjalisty kosmetologa do momentu, gdy stwierdzimy, że nie możemy patrzeć na siebie w lustrze. 
Zdarza się, że przychodzą do gabinetu panie po pięćdziesiątce. Jest to ich pierwszy raz, a oczekiwania... ogromne. Proces starzenia trwa wiele lat, nie da się tego go odwrócić w miesiąc lub jednym zabiegiem. Z dbaniem o urodę jest podobnie jak ze zdrowiem, profilaktyka jest kluczowa. Inaczej wygląda plan zabiegowy u kobiet po pięćdziesiątym roku życia, które dbają o siebie regularnie, np. wykonując w gabinecie zabiegi stymulujące skórę do pracy. Ich skóra jest nieporównywanie lepszej jakości, bo proces starzenia jest wyhamowywany na bieżąco.

Brak komentarzy: