poniedziałek, 21 maja 2018

Rytuał intensywnie wyszczuplający
Jeśli chcesz mieć jędrne pośladki i brzuch, pozbyć się toksyn z organizmu, złagodzić dolegliwości miesiączkowe czy po prostu poczuć się piękniejszą i odmłodzić się, ten zabieg jest właśnie dla Ciebie.

Chodzi o   intensywnie wyszczuplanie i modelowanie ciała przy użyciu naturalnych składników mineralno-roślinnych. Metoda ta bazuje na starożytnych recepturach. Zabieg polega na owijaniu ciała ciepłymi bawełnianymi bandażami, nasączonymi minerałami, borowiną i solami.

Magnez, potas, wapń – minerały obecne w roztworze - oczyszczają, wygładzają i odżywiają skórę oraz wspomagają organizm w pozbywaniu się toksyn. Dzięki unikatowej technice zawijania ciała wykonywany jest intensywny drenaż.

Z zabiegu mogą korzystać osoby w każdym wieku. Trwa on około 1,5 godziny. Aby maksymalnie wykorzystać jego działanie, zalecana jest seria 4-5 zabiegów (w zależności od wieku) w odstępie co 3-10 dni. W celu utrzymania osiągniętych efektów należy raz w miesiącu lub raz na 2 miesiące wykonać „zabieg przypominający”. Efekty utrzymują się przez ok pół roku.
Rytuał intensywnie wyszczuplający ma wiele zalet. Wśród nich przede wszystkim to, że pozwala zredukować cellulit, rozstępy, obrzęki ciała, jest pomocny w leczeniu alergii, łuszczycy i egzemy.

 Rytuał intensywnie wyszczuplający jest przeznaczony na całe ciało i stanowi doskonałe uzupełnienie kuracji odchudzających.

Brak komentarzy: