wtorek, 30 października 2012

Ekologiczny zabieg HYDROFRUCTIS

Ekologiczny zabieg HYDROFRUCTIS - odżywczy zabieg z efektem szybkiego i trwałego fitonawilżania i owocowej regeneracji  skóry.
Soczyste, wygrzewane na słońcu, świeże owoce to cudowne źródło minerałów, witamin i wielu cennych czynników sprzyjających zdrowemu wyglądowi skóy. Sok z owoców ananasa i zielonego kokosa nazywany bywa napojem życia. Stymuluje energię witalną, usuwa zmęczenie i odświeża organizm człowieka. Sok ten bogaty jest w sole, potasu, magnezu, wapnia, a także aminokwasy zastosowany do pielęgnacji skóry wygładza ją, nawilża czyniąc odmłodzoną, dobrze napięrą i aksamitną. Zaś wyciąg z ashawagandhy, rośliny zwanej indyjskim żeń-szeniem roztacza opiekę nas skórą dojrzałą i zmęczoną i chroni ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, zwłaszcza zanieczyszczeniami środowiska miejskiego.

Wskazania:

- cera sucha, powierzchniowo przesuszona
- cera z przebarwieniami
- zabiegi po kąpielach słonecznych i solarium
- zabiegi tzw.''miejski'' dla cery zestresowanej czynnikami zewnetrznymi

Substancje aktywne:
ekstrakt z anansa i owoców mango, ekstrakt z ashawagandhy(Withanoa somnifera), olej kokosowy, masło kakaowe, witamina E, olej z palmy, zestaw minerałówi aminokwasów, kompleks olejków eterycznych takich jak ylangowy, grejpfrutowy i geraniowy, hydrolat z kwiatów lawendy i róży.

Brak komentarzy: