poniedziałek, 26 września 2016

Nadmierne owłosienie na twarzy


Według obecnych kanonów urody, usuwanie owłosienia z nóg, okolic bikini czy pach jest praktycznie obowiązkiem każdej z pań. Kobiety starają się, by ich skóra była gładka, pozbawiona zbędnych włosków. Naprzeciw ich potrzebom wychodzi szeroka i zróżnicowana oferta salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej.

Zbędne i niechciane włoski skutecznie usuwa się z różnych fragmentów ciała - twarzy, nóg, bikini, ale także i klatki piersiowej czy pleców, kiedy klientami gabinetu są mężczyźni.

Usuwanie owłosienia jest bardzo popularnym zabiegiem, istotnym zarówno z punktu widzenia estetyki, higieny, jak i poważnych kompleksów, zwłaszcza jeśli problem nadmiernego owłosienia dotyczy kobiet, a domowe sposoby depilacji nie zdają egzaminu, niejednokrotnie wywołując dokuczliwe podrażnienia. Usuwanie owłosienia w salonie kosmetycznym jest metodą skuteczniejszą, przeprowadzaną w profesjonalny sposób.

Obecnie najskuteczniejszym sposobem usuwania owłosienia jest depilacja laserowa i metoda BLEND. Ze względu na fazy wzrostu włosa depilację należy kilkakrotnie powtórzyć. Zabieg metodą BLEND, przeprowadzony systematycznie i zgodnie z zaleceniami, pozwala na trwałe wyeliminowanie niechcianych włosków.

Brak komentarzy: