czwartek, 18 czerwca 2015

Zabiegi dla przyszłej mamyCiąża to jednocześnie piękny i zarazem niezwykle trudny czas w życiu każdej kobiety.

To czas nieustających burz hormonalnych oraz naturalnie licznych zmian zachodzących w organizmie młodej kobiety. Właśnie wtedy przyszłe mamy szukają ukojenia i wyciszenia, zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym. Wszystkim poszukującym naturalnej pielęgnacji Paniom, proponujemy zatem udać się w zaciszne progi gabinetów kosmetycznych.
Tutaj ciało młodej matki poddane zostanie licznym, w pełni naturalnym zabiegom poprawiającym zarówno wygląd i kondycję fizyczną, jak i samopoczucie. Każdemu z nas potrzebny jest czasem „urlop od codzienności”.

Ofertę gabinetu zdrowia i urody porównać możemy do błyskawicznych zastrzyków energii. W ofercie znajdziecie liczne zabiegi opracowane z myślą o potrzebach skóry, poszczególnych częściach ciała młodych mam (zwłaszcza twarzy, szyi, dekoltu, dłoni) jak również cieszące się coraz większą popularnością, masaże ciążowe.

Większość z nich ma na celu aktywizację naturalnych procesów ochronnych oraz naprawczych skóry, odżywienie i natłuszczenie, intensywną regenerację, redukcję typowych objawów zmęczenia dotyczących głównie okolic oczu (drobne zmarszczki cienie pod oczami) oraz oczywiście relaks i pełne odprężenie.

Brak komentarzy: